Servisne informacije

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 11. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

                                                                         

Podgorica

– u terminu od 04 do 05 sati (moguća kratkotrajna isključenja): Momišići, Tološi, Mareza, Vranići, Blok V i VI, Kruševac, Duvanski kombinat i naselje oko njega , fabrika “Elastik”, Farmaci, Donja i Gornja Gorica,  Delta,  Siti kvart, fabrika “Radoje Dakić”,  naselje iza “Radoja Dakića”, Blok IX, naselje uz Nikšičku magistralu, dio potrošača oko nekadašnje Mljekare i dio grada preko Morače ( dio ul. Vasa Raičkovića, Sverozara Markovića, Moskovske i dio Bulevara Svetog Petra Cetinjskog, Bulevar Džordža Vašingtona).

– u terminu od 08 do 12 sati (20-minutna isključenja): dio grada ispod Gorice (ul. Beogradska, Atinska, Vukice Mitrović, Ulcinjska i uz prugu), Hotel Hilton, Motel Ribnica  i dio oko njega,  Dom Zdravlja u ul. IV proleterske, ul. Vuka Karadžića, dio ul. Marka Miljanova,  Masline, Ibričevina, dio Kakaricke Gore, Murtovina, Zlatica, Doljani, Burum, dio Drača (Autobuska i željeznička  stanica, Pošta, ul. Đečevića, Slobodana Škerovića, Mušikića, Vlada Martinovića, V proleterske i dio bul. Mitra Bakića), dio Starog Aerodroma (oko Doma zdravlja, ul. Aerodromska, Dositeja Obradovića, Cara Lazara, dio Cvjetne, Plitvička, Bore Stankovića, Bohinjska i Kragujevačka, bunari) i dio Vrela.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Gornje Gorice, Donja Gorica, Farmaci, Golužba, dio Šušunje i Beglaci.

– u terminu od 08 do 15 sati: ulica Lička, ul. Đura Daničića i ul.Branka Deletića; dio Donjih Kokota; dio  ul. Milana Raičkovića i dio Kotorske ulice.

– u terminu od 09 do 15 sati: zgrade na uglu Dalmatinske i Moskoovske ulice kod kružnog toka.

– u terminu od 11 do 12 sati: Bar Kod u Donjoj Gorici.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 15 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići,  Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.

 

Tuzi

– u terminu od 08 do 15 sati: Akšabanovići, Vulevići, Šipčanik, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Glava Zete, Dio Lazina, Dio Gostilja, Kopilje, Gostilje, Vukotica, Dobri Do i Ruišta.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 16 sati: Broćanac, Široka ulica Riđani, Moštanica, Kuside, Stari dvori, Štedim, Vitalac, Šume, Prisoja, Čeline, Vrzipov do, Presjeka i Srijede.

– u terminu od 08:15 do 16 sati: Lipova Ravan.

– u terminu od 08 do 18 sati: dio Grahova, Podkraj, Tospude, Trešnjevo, Repetitor i Rokoči.

– u terminu od 08 do 18:15 sati: Dio Grahova i Podkraj.

– u terminu od 09 do 10:30 sati: Pekara Uniprom DOO-Straševina.

– u terminu od 09 do 14 sati: JP Vododvod – Kaptaža.

– u terminu od 09:30 do 11 sati: MI Goranović DOO Nikšić.

– u terminu od 10:30 do 12 sati: Neckom.

– u terminu od 11 do 12:30 sati: Okov DOO.

– u terminu od 12 do 13:30 sati: HDL Laković DOO.

– u terminu od 12:30 do 14 sati: Agromont Voli.

– u terminu od 13:30 do 15 sati: Nikšićko pozorište 18-Septembar.

– u terminu od 14 do 15:30 sati: Merkator CG DOO-MEX.

 

Bar

– u terminu od 08 do 15 sati (povremeno isključenje po 30 minuta): ulica Rista Lekića Zgrada A6, bulevar Revolucije zgrade G10, G11 i G12, ulice Jovana Stojanovića broj 2, 4 i 6, Jovana Tomaševića broj 36, 38 i 40, Gornji Šušanj iznad pruge i Most Đedovića.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: kratkotrajna naizmjenična isključenja na području Opštine Bar u trajanju do 3 minuta.

 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 08:30 sati: Nasleja Topla 2, Topla, 1, potrošači oko Novosadskog odmarališta i Milašinovića mosta.

– u terminu od 08 do 15 sati: naselja Mokrine, Kruševice, Vrbanj.

– u terminu od 10 do 14 sati: Njivički put.

– u terminu od 11 do 12:30 sati: poluostrvo Luštica – naselja Zabrđe, Petrovići, Rose, Klinci, Mrkovi, Žanjice, Mirišta, Brguli, Mardari, Ponta vesla (kratkotrajni prekidi u trajanju do 3 min).

 

Kotor

– u terminu od 08 do 14 sati: Morinj, Gornji Morinj, Svrčak, Bunovići, Bakoči i Repaje.

– u terminu od 09 do 12 sati: Dobrota, Kriva ulica (dio potrošača uz more) i Stari grad (dio potrošača oko crkve Sv. Nikole i puba Old Town).

 

Tivat

– u terminu od 09 do 13 sati: Tržnica (potrošači u Lameli I) i potrošači uz magistralni put od  benzinske pumpe do zgrade Račice.

– u terminu od 10 do 11:30 sati: potez od Lepetana do Gradiošnice (kratkotrajni prekidi u trajanju do 3 min).

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 17 sati: Šas,Selita, Sukobin, Đonze, Ambula, Fraskanjel, Draginje, Štodra, Lisna Bori, Donji Kravari i Gornji Kravari.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 09 sati: Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, Reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama;

– u terminu od 08 do 18 sati: DV 10 kV Gubavač (Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir);

– u terminu od 08 do 18 sati: Barice Škola, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Kameno Polje;

– u terminu od 08 do 11 sati: Mioče;

– u terminu od 08 do 14 sati: Drndari;

– u terminu od 12 do 15 sati: Dobrinje;

– u terminu od 09 do 15 sati: Ravna Rijeka i Kovren;

– u terminu od 08:30 do 12 sati: Poda;

– u terminu od 17 do 18 sati: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama);

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: DV 10 kV Skrbuša (dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Padež, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekić, Sunga, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari);

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Bojići;

– u terminu od 08 do 17 sati: Sunga, Vranještica, Bare Kraljske, Vukićevića lug i Drndari;

– u terminu od 08 do 18 sati: Manastir Morača.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Jakovići (NN izvod prema Delićima);

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kruševo.

– u terminu od 09 do 18 sati: Vojno Selo, Gropa i Hakanje.

 

Pljevlja

– u terminu od 08 do 18 sati: Pliješevina i Otilovići.

– u terminu od 09 do 16 sati: Kosanica, Mijakovići, Gusino Brdo, Krupice, Potpara, Rzav, Bare Visibabe, Pandurica, Kotlajići, Čavanj, Pušonjski Do, Đurđević Tara, Kutuša repetitor, Zaglavak, Lever Tara, Bitine, Glibaći, Palež, Jovići, Pupović, Kalušići, Ograđenica, Zasada, Slatina, Kolijevka, Morajice, Meki Do, Brenta Petrović, Paćevina, Repetitor Mrčajevac,  Varine, Bujaci, Borova, Gradina, Vodno, Zajdni Do, Ski lift, Jelov Panj, Vaškovo, Bandijer, Premćani, Uskoci i Selac.

– u terminu od 10 do 12 sati: Kotlajići.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Bašča.

 

Šavnik

– u terminu od 08 do 18 sati: Seoca, Strug, Malinsko, Bijela, Miloševići, Kruševice, Tušinja, Bare i Manastir Podmalinsko.

– u terminu od 10 do 15 sati: opština Šavnik i bolnica.

 

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati (11.10. i 12.10.): Aluga i Rasova.

 

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

 

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata – u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

 

Berane (od 07.10. do 12.10.)

Šekular, Lukin Vir, Trepča, Rijeka Marsenića, Jugovine, Vinicka, Navotina, Gradina, Buče, Dolac, Veliđe, Crni Vrh, Praćevac, Bastahe, Lubnice, Glavaca, Vuča, Kurikuće, Jelovica

 

Šavnik (od 07.10. do 11.10.)

07-09.10

– Bijela

– Miloševići

– Kruševice

 

09-10.10.

– Rudo Polje

– Dubrovsko

– Gornje Polje

– Duži

– Kutnja Njiva

– Komarnica

– Kozarica

– Pošćenje

– Petnjica

 

Nikšić (od 07.10. do 12.10.)

Nudo 1 i 2 ponedjeljak,

Utorak- Sve osim TS-K Spila, TS-K Savino Brdo, TS-K Okolista, STS Zagora Donja. Srijeda- STS Gronje Polje 1 i 2, STS Brana,

Četvrtak- STS Nudo 1 i 2, STS Zaslap,

Petak- STS Tospude1, STS Tresnjevo, STS Repetitor, STS Rokoci 1 i 2

 

Bijelo Polje (od 07.10. do 12.10.)

-Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja i Barice.

 

Danilovgrad (od 07.10 do 11.10.)

10-11.10.

– Pješivački Do

– Ržišta

– Frutak

 

NOVA BROJILA

 

Nova elektronska brojila od ponedeljka 07. oktobra do petka 11. oktobra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:

 

Nikšić 10.10.

– dio Grahova

 

Bijelo Polje 07.10.

– Brzava

 

Bijelo Polje 08.10.

– Donja Lipnica

– Loznice

– Malo Polje

– Rasovo

– Rijeka

– Voljavac

– Ćukovac

– G. Grad

 

Bijelo Polje 09.10.

– Donja Lipnica

– Loznice

– Malo Polje

 

Kolašin 09.10.

– Drpe

– Oćiba

– Pčinja

 

Kolašin 10.10.

– Pčinja

 

 

U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

  • 19/10/2019
© 2017 CEDIS All Rights Reserved. Created with love by bildstudio